Sander Aadusaar mängis Hispaanias 66 lööki

Sander Aadussaar_Gecko Academy

Eesti esigolfar Sander Aadusaar ( Niitvälja klubi)  alustas Hispaanias Gecko Touri järjekordset võistlust Guadalminas võimsa tulemusega. Valitsev Eesti meister tegi avapäeval 66 lööki (-6)  ja jagab selle tulemusega liidrikohta.

Sander lõi 2 eaglet, 4 birdiet, 10 pari ja 2 bogey. Koos eestlasega mängisid 66 lööki veel itaallane Rocco Sanjust ja hispaanlane Alfredo Garcia Heredia.

Sander: “Mängisin täna võistluse ja isikliku parima tulemuse 66 lööki The Gecko Pro Touril, Guadalmina South Golfiväljakul. Alusatasin võistlust väga hea emotsiooniga, kui esimesel rajal teise löögi 105 meetri kauguselt sisse lõin. Olin lõpuni väga enesekindel ja suutsin head mängu hoida. 17. Rajal tegin teise eagle’i, mis tõstis mind jagatud esimesele kohale ja viimasel rajal oli veel hea birdie võimalus, mis kahjuks sentimeeter august mööda läks. Olin väljakuga väga rahul. Tundsin, et see sobis hästi minu mängustiiliga ja andsin endale palju birdie võimalusi. Vahetasin pärast eelmist võistlust varustust ja olen uute keppidega väga rahul. Sain eelmisel nädalal väljakul piisavalt harjutada ja keppidega harjuda. Homme mängin Guadalmina North väljakul.”