Selgusid Midam LHV Touri 3.osavõistluse ja 2016.aasta sarja võitjad

21.augustil peeti Niitvälja golfiklubis MidAm LHV Touri 3.osavõistlus, mille käigus selgitati ka sarja selleaastased võitjad. Soe ja mõõdukalt tuuline suveilm soosis häid skoore ning ning nii said kahes võistlusklassis võidukarikad koju viia need mängijad, kes mängisid hcp-löögimängus välja tulemuse, mis oli väiksem kui raja par.
_MG_8991sMeeste A- klassis (hcp kuni 12,4) tuli võitjaks Joel Rothberg, kelle netotulemuseks oli raja par ehk 72 lööki, mis ka brutotulemusena (83 lööki) andis parima scratchi tiitli. Samas võistlusklassis sai teise koha Raido Raamat, netotulemusega 73 lööki.
Meeste B-klassis (hcp 12,5-24) läks võitja selgitamiseks vaja play-offi ning võidukarikas õnnestus lõpuks endale võita Kalev Kuusikul, netotulemusega 69 lööki. Sama skooriga saavutas teise koha Indro Konik.
Naiste klassis sai etapivõidu Apawan Chinglek, kes netoskrooiks sai samuti raja pari ehk 72 lööki. Teisele kohale tuli Anneli Esken 78-löögilise netotulemusega.
_MG_9162s-2
MidAm LHV Touri raames toimus sel aastal kokku 3 osavõistlust ja üldvõidu selgitamisel läksid arvesse kõigi etappide tulemused. Mäekõrguse ehk 70-punktilise edumaaga sai meeste A-klassis võidu Joel Rothberg, B-klassis oli võidukas Indro Konik 5-punktilise edumaaga lähima konkurendi ees ning naiste klassis oli 13-punktilise edumaaga võitja Apawan Chinglek.
MidAm LHV touri korraldajate suur tänu kuulub kõigile võistlejatele, LHV Pangale, Sportlandile, HRXile, Sakule, Golflife Shopile ja Da Vinci restoranidele; Eesti Golfi Liidule, Suuresta, Pärnu Bay ning Niitvälja golfiklubidele ja kõigile teistele toetajatele ning kaasaelajatele, tänu kellele võistlussari toimuda sai. Kohtumiseni 2017.aastal!