Senior Openil jäeti kaks esikohta koju

Saaremaal selgusid täna Senior Openi parimad ning ka Eesti meistrivõistluste medalite võitjad.

Meeste põhiklassis ehk 50+ võitis Enn Pääro (Niitvälja Golfiklubi) tulemusega +21 (87, 78). Teiseks tõusis tänu heale teisele päeval Tarmo Villemi (EGCC), kelle lõpptulemus oli +23 (85, 82). Sama tulemuse (83, 84) mängis ka eelmise aasta võitja Benno Maaring (Otepää Golfiklubi), kuid otsustavaks sai vastavalt juhendile teise päeva tulemus. Tulemused

Naiste 50+ vanuseklassis läksid esikolmiku kohad kõik Soome. Hea tasemega võistluse võitis Anne Kokko tulemiga +23 (84, 83). Teise koha saavutas Pirjo Sipronen numbritega +29 (88, 85) ja kolmas oli Pia Strömdahl-Koskinen +39 (95, 88). Eesti meistrivõistluste arvestus oli aga esikolmik järgmine: Laura Kämäräinenile kuulub kuldmedal (+43; 95, 92), hõbemedal Ulvi Ingverile (Niitvälja Golfiklubi) numbritega +47 (98, 93) ja pronks sama tulemusega Külli Saartile Saaremaa Golfiklubist (92, 99). Otsustavaks sai taas teise päeva tulem. Tulemused

Meeste 60+ klassis väga kindel võit Peep Pirale (EGCC), kelle skooriks +15 (78, 81). Teiseks jäi selle klassi viimaste aastate valitseja Raivo Velsberg (Niitvälja Golfiklubi), kelle skoorkaardil tulem +22 (82, 84). Kolmas koht kuulus Urmas Isokile (EGCC) +28 (85, 87). Tulemused

Naiste 60+ vanuseklassis rändas esikoht Soome. Arja Nordströmi võidutulemus +38 (89, 93). Teine koht Margarita Rossile (EGCC) numbritega +41 (91, 94) ja kolmas koht Sirje Eichelmannile Rae Golfiklubi (+43; 93, 94). Rossile ja Eichelmannile vastavalt Eesti meistrivõistluste kuld ja hõbe, pronks aga Anne Petterile Niitvälja Golfiklubist (+52; 95, 101). Tulemused

Meeste 65+ klassis said kaksikvõidu Soome esindajad. Võitjaks osutus Timo Ahvenainen (+44; 91, 97). Vaid ühe löögi rohkem tegi kahe päeva peale eelmise aasta võitja, koduväljakul mänginud Harri Juhani Sivonen (+45; 95, 94). Kolmas koht Mati Hiisile (Niitvälja Golfiklubi), kelle numbriteks märgiti +46 (91, 99). Talle kuulub Eesti meistrivõistluste kuldmedal. Hõbemedali saab hooaja lõpetamisel kaela Ülo Polli (EGCC), kes mängis tulemuseks +50 (95, 99). Löök rohkem ja pronksmedali omanikuks saab Jüri Kalda (EGCC),  numbriteks märgitud +51 (100, 95). Tulemused