Viimased Eesti Meistivõistlused peetakse 11-12. oktoober Mid-Amatööridele ja Juunioritele

Eesti Golfi Liit annab teada, et viimased Eesti Meistivõistlused sellel aastal peetakse 11-12. oktoober Mi-Amatööridele ja Juunioritele Tallinna Meistrivõistluste raames. Sarnaselt hooaja algusest toimunud Rajamängu Eesti Meistrivõistlustele on ka sellel viimasel Meistrivõistlusel pakkuda võistlejatele huvitav väljakutse. Nimelt peetakse võistlust kahel väljakul. Esimesel päeval mängitakse Niitväljal ja teisel päeval Jõelähtmes Sea Coursel.

Screen Shot 2014-09-20 at 5.33.02 PM

Kuidas võistlusele registreeruda?

Juniorid registreerivad ennast ainult Juuniorite Meistrivõistlustele välja arvatud U18 klassis võistlejad, kellel on võimalik samas klassis ka võistelda Tallinna Meistrivõistlustel. Neil palume ennast kirja panna www.golf.ee lehel mõlema võistluse alt. Juuniorite osalustasu sõltumata sellest, kas mängitakse ainult Juuniorite Eesti Meistrivõistlusi või ka Tallinna Meistrivõistlusi, tuleb tasuda 40€ Eesti PGA kontole. Täpsem info juhendist.

Mid-Amatööridel tuleb ennast kirja panna mõlemale võistlusel GolfBoxis ning tasuda nii Tallinna Meistrivõistluste tasu vastavalt juhendile ja Mid-Amatööride võistlustasu vastavalt 20€, mis on ära toodud Mid-Amatööride võistlusjuhendis.