Eesti rajamängu meistrivõistlustel tõi 1/8 finaal palju üllatusi

20150613_WBGC_matchplay_Eesti_MV_Golf_0090

Eesti rajamängu meistrivõistlustel Suurestas tõi 1/8 finaal üllatusi – kaotused pidi vastu võtma tiitlikaitsja Marten Palm ja ja Eesti edetabeli liider Sander Aadusaar.

2013 ja 2015 aasta rajamängu Eesti meister Marten Palm kaotas Kristo Tullusele 3:4. ” Mu plaan oli alguses mängida konservatiivselt, pärast hakkasin rohkem riskima ja see tasus end lõpus ära”, hindas Tullus pärast mängu, kes Eesti rajamängu meistritiitli võitis 2012. aastal. Veerandfinaalis kohtub Tullus Cristofer Hermaniga.

Kõige oodatum mäng oli kindlasti Sander Aadusaare ja Martin Järve kohtumine, mis pakkuski pingelise ja huvitava kohtumise. Võitja selgus alles kolmandal lisarajal, kus võidu võttis 2014. aasta meister Järve.

unspecified-9

“Pärast loosimise tulemusi mõtlesin, et kas teen hea võistluse Sanderi vastu või saan kiirelt nädalavahetuse puhkusele”, rääkis Järve võistlusjärgselt. ” Praegu on üllatavalt hea vorm, pärast eksameid olen tublisti harjutanud ja treeningud on vilja kandnud” sõnas Tartu Ülikooli õigusteaduskonna 1.kursuse lõpetanud Järve. Veerandfinaalis mängib Järve nüüd Timo Raukasega.

unspecified-8

Eelmise aasta hõbemedalivõitja Raukas alistas kaheksandikfinaalis Gunnar Kobini 7:5.

Teistes mängudes alistas Cristofer Herman 3:2 Martin Unni, Mattias Varjun 4:3 Aaron Kobini, Egeti Liiv 7:5 Ralf Henri Põldoja ja Joonas Turba 2:1 Kevin Christopher Jegersi.