Esmaspäeval algab BMW rahvusvaheline finaal

Screen Shot 2016-03-04 at 15.54.27

BMW Golf Cup International 2015 rahvusvaheline finaal toimub järgmisel nädalal, 7.-12. märtsini Lõuna-Aafrika Vabariigis. Finaalvõistlus peetakse Fancourti golfikeskuse väljakutel, mille arhitektiks on Lõuna-Aafrika golfilegend Gary Player.

BMW Golf Cup International on maailma suurim amatööride golfivõistlus, mille ajalugu ulatub aastasse 1982. Rahvusvahelisse finaali pääsemiseks võistleb igal aastal üle 100 000 mängija ligi 50st riigist ning sinna pääsevad vaid oma koduriigi finaalvõistluse võitjad. Lõppvõistlusel osalevad 3 sportlast erinevates kategooriates ning reeglite kohaselt saab iga mängija esindada oma riiki esindada vaid korra. Põhjus sellele reeglile on lihtne – võistleja saab osaleda tippvõistlusel ühel maailma parimatest golfiväljakutest ning tunda ennast kui tuuri profimängija– see on once in a lifetime kogemus, mida raha eest pole võimalik osta.

Eestis toimusid BMW võistlused aastatel 2001-2008 ja peale pausi jätkus traditsioon aastal 2014. Läbi aastate on Eesti võistkonnad oma riiki esindanud Tais, Mehhikos, Lõuna- Aafrikas, Portugalis, Argentiinas ja Austraalias,. Eelmise aasta augustis, Niitvälja Golfikeskuses toimunud BMW Golf Cup International Eesti finaalvõistlus oli järjekorras juba kümnes. Võistlusel lunastasid pääsme rahvusvahelisele finaalvõistlusele Aivar Köök, Arno Huik ja Kristel Ulla. Nädala lõpus asub Eesti võistkond Lõuna-Aafrikasse teele, seega soovime neile edu! Võistluse kulgu on võimalik jälgida aadressil http://www.bmw- golfsport.com.

Selgunud on ka 2016. aasta BMW Golf Cup International Eesti finaali toimumise aeg ning koht. Finaal mängitakse kahepäevase võistlusena 19. ja 20. augustil uuel Pärnu Bay väljakul!

Võistluse juhend ning kvalifitseerumise tingimused avaldatakse aprillis.