Jegers kõrges mängus

Foto: erakogu

Middle Tennessee State ülikooli võistkond alustas eile sügishooaega Island Resort Intercollegiate võistlusel ning viieliikmelise võistkonna koosseisu kuulub ka Kevin-Christopher Jegers. Lisaks mängib individuaalses arvestuses samal turniiril ka Mattias Varjun.

Avapäeval mängiti Sage Run Golf Clubis kaks ringi ning Jegers sai kirja 71 ja 70, mis annab kokku -3 ja viienda koha jagamise. Veel neli rada enne lõppu oli Jegers -5 graafikus, kuid paraku lipsasid lõpus sisse teise ringi kaks ainsat bogey. Juhtima asus maailma edetabeli 48. mängija James Piot (Michigan State), kelle ringid olid 70 ja 68, mis teeb kokku -6. Mattias Varjuni ringid olid 75 ja 77, mis annab hetkel 42. koha jagamise. Teisel ringil ei saanud Varjun seejuures kirja ühtegi birdiet, kuid lõpetas eaglega. Tulemused 

Meeskondlikult on omaette klass just Michigan State. Kahe ringi järel kirjas neil -17. Kümne võistkonna konkurentsis hoiab Middle Tennessee State ülikool viiendat positsiooni tulemusega +9, kuid kolmandast kohast jäädakse maha vaid kolme löögiga.