Soome lahtistel Meistrivõistlustel läbis cut’i Egeti Liiv

Soomes lahtistel suutis Eesti mängijatest cut’i ära teha vaid Egeti Liiv, kes pääseb edasi mängima viimasele võistluspäevale. Egeti küll ei mänginud oma elu parimat mängu, kuid tulemusest 75 lööki mõlemal päeval, piisas edasipääsuks.

10329157_4344946039178_5489368999336946565_n
Võistluse esiviisik mängis mõlemal päeval tulemusi alla par’i. Esiviisikusse mahub vaid 2 soomlast. Vahed tulemuste vahel on sedavõrd väiksed, et viimane mängupäev võib tuua täiesti teistsuguse paremusjärjestuse kui teise päeva lõpptulemused.

Sander Aadusaar ja Martin Järve mängisid täna ka kuni kolme viimase rajani cut’i piiril, kuid siis mängiti võimalus paari halva löögiga maha. Martin kommenteeris tänasele mängule: “Midagi paikapandavat ei oskagi öelda. Tegime paar halba lööki, teadsime, et võimalus cut’i teha on kadunud või väike ja ei suutnud lõpuni korralikku golfi mängida.”

Egeti kommentaar tänasele mängule: “Mänguga võib rahule jääda. Enne avatiile minekut oli eesmärk kindlasti cut läbida ning nautida mängu. Vahepeal suutsin kolm kolmeputi griini teha ning siis alateadvus ütles et täna head mängu ei tule; õnneks suutsin ennast kokku võtta ning mäng läks paremaks. Igatahes super tunne oli cut teha ning homme lähen samamoodi rajale mängu nautima ning mängima oma mängu.”

Hoiame Egetile homseks pöialt!