Tšehhis mängitakse homme 2 ringi, esimese Horvaatiaga

IMG_3097 3

Teine löögimängu päev  algas kell 8:00, kui startis eile väga head mängu näidanud Carlos Kirtsi. Kui välja jätta 4. rajal tehtud double bogey, siis oli Carlose esitus üsna korralik – 77 lööki(+5). Tänase päeva parim oli aga Mattias Varjun, kelle 73 lööki(+1) oli kõikide mängijate peale kokku neljas löögitulemus.

Päeva kõige suuremad kukkumised tegid Carl Enn Hellat ja Timo Raukas, vastavalt 85 lööki(+13) ja 82 lööki(+10). Head minekut näidanud Kevin Christopher Jegers oli peale 9. rada 2 üle par’i, kuid teisel poolel tehtud lihtsad vead maksid kätte ja lõpptulemuseks jäi 82 lööki(+10). Ralf Henri Põldoja ei saanud ka täna enda mängu käima ja tema lõpptulemuseks jäi 92 lööki(+20). Meeskondlikult kaotasime liiga palju lööke ning kvalifikatsiooniringides tuli vastu võtta viimane koht ehk üheksas. Ehkki oleme kõrgest mängust väljas, sest neli parimat riiki – Iirimaa, Portugal, Sloveenia ja Slovakkia olid teistest mäekõrguselt üle, hakkab Eesti koondise jaoks kõik homme otsast pihta. Sedapuhku matchplay formaadis.

IMG_3095Esimene mäng on Horvaatia koondise vastu ning formatsioon on selline, kus esimesena lähevad horvaatide vastu foursome’i paarina Kevin Christopher Jegers ja Ralf Henri Põldoja. Single matchplay’na lähevad Eesti koondislased järjestuses: Mattias Varjun, Carl Enn Hellat, Timo Raukas ja koondise ankrumees Carlos Kirtsi. Matchplay võidu korral kohtume homme pealelõunal veel Poola koondisega, kes sai tänu 5. koha löögitulemusele homses esimeses ringis vaba asetuse. Olen seadnud poistele miinimumeesmärgiks 7. koha ja maksimumeesmärgiks 5. koha. Matchplay on totaalselt erinev versioon löögimängust ning seal võib kõike juhtuda. 

Torel Neider